Jdi na obsah Jdi na menu
 

Turnaj 8.2. Schwabach

10. 2. 2014

Tak máme za sebou první zahraniční turnaj, na který jsme jeli spolu s ročníkem 2003. Cesta byla dobrá a netrvala dlouho, ani jsme nepřejížděli časová pásma, takže jsme na místě neměli potíže s aklimatizací -). Na pátečním večerním tréninku jsme si vyzkoušeli hru na hřišti s mantinely na všech stranách hřiště (i za brankami) a těšili se na turnaj druhý den ráno.

Večer v hotelu jsme dostali rozpis (žádná sláva - 3 české a 3 německé týmy). Ráno navíc jeden německý tým z Norimberka nedorazil, a tak nás zůstalo jen 5. Domluvili jsme se proto s pořadateli, že postavíme dva týmy, aby si kluci více zahráli.

Sestava Motorlet modří: Hoty, Klára, Thomas, Saša, Alex, Honza Č.

Sestava Motorlet zlatí: Dan, Adam, Honza K., Adrian, Lukáš, Kryštof

První zápas hráli modří proti Karlovým Varům. Pořád jsme útočili a dobývali branku Varů, měli jsme snad 10 šancí, ale přesto jsme prohráli 2:3, když soupeř 3x vystřelil (breaky po vykopnutých balónech) a dal 3 góly.

Zlatí v prvním zápase porazili německý tým Weinzlernen 2 2:0. Modří si poté spravili chuť se Sedlecem, kterým nastříleli 12:0 a Weinzlernenu 2 5:0. Zlatí dali vzápětí Sedleci 5:0.

V dalším zápase modré čekal přemožitel Varů tým Weinzlernen 1. Modří jim nedali šanci a zvítězili 4:1 a velmi podobně si se stejným soupeřem poradili zlatí, kteří vyhráli 3:1.

Neporažení zlatí šli na Vary a přestože byli opět lepším týmem, prohráli s nimi stejně jako modří 0:1.

Poslední zápas tak sehráli naši modří a zlatí proti sobě. Zlatí si půjčili brankáře Varů a nastala bitva. V té zvítězili modří 4:0 a v turnaji zvítězili. Zlatí skončili třetí.

Pořadí: Motorlet modří - Weinzlernen 1 - Motorlet zlatí - Karlovy Vary - Weinzlernen 2 - Sedlec

Ročník 2003 také jednou zaváhal, ale nakonec také obsadil první místo.

PD