Jdi na obsah Jdi na menu
 

Turnaj 30.3. Řeporyje

31. 3. 2014

Hezký turnaj s několika kvalitními a celkem vyrovnanými týmy, na kterém jsme získali krásnou - bramborovou medaili. Předvedli jsme několik hezkých, bojovných výkonů, bohužel ne ve všech se nám dařilo udržet 100% výkon.

V prvním zápase proti stodůlkám "B" byl vidět velký rozdíl v kvalitě hráčů, a tak výsledek 10:0 asi nikoho nepřekvapil. V dalším zápase po dlouhé pauze jsme zřejmě "vychladli" a náš výkon proti Náchodu byl asi náš nejslabší v turnaji. Uhráli jsme jen remízu 2:2 v zápase, který jsme měli jednoznačně vyhrát.

Po menší bouřce v "kabině" se hráči nabudili a předvedli naopak svůj nejlepší výkon, když porazili Slavii bílou 3:2. Tento zápas byl podle mých představ. Nasazení od začátku do konce od všech hráčů, paráda a pochvala.

Poslední zápas proti Aritmě jsme nezvládli, ale nemůžu hráčům vytknout nedostatek snahy, prostě v určitých fázích zápasu byla Aritma lepší a dala nám více gólů 1:3. Ve skupině tedy 2. místo a boj o bronz s druhým týmem druhé skupiny, což byla opět Slavie Praha, tentokrát černí.

Černí byli lepší než bílí (myslím Slávie) a dali nám ještě více zabrat. Snažili jsme se, ale prostě to nestačilo. Prohrávali jsme už 1:4, stáhli jsme na 3:4 (to je super, že jsme se nepoložili a hráli až do konce), ale vyrovnat už jsme nestačili. Celkově tedy 4. místo.

Pořadí: Stodůlky A, Aritma A, Slávie černí, Motorlet, Slávie bílí, Bohemians 1905, Most, Náchod, Střešovice, Stodůlky B, Aritma B

Sestava: Thomas, Klára, Saša, Dan, Honza Č., Honza K., Hoty, Domíno, Adam

PD