Jdi na obsah Jdi na menu
 

Turnaj 25.1. Jesenice

26. 1. 2014

V sobotu jsme si zahráli na turnaji obsazeném většinou týmy z Prahy Západ. Ve všech třech zápasech základní skupiny jsme v zápasech jednoznačně dominovali a hrálo se především na polovině soupeřů.

Protože všichni tři brankáři byli nemocní nebo mimo Prahu rozhodli jsme se, že se hráči budou v brance střídat. V prvním zápase proti Kunicím jsme postavili do branky Dana a po ospalém výkonu jsme vyhráli i když jsme inkasovali dva laciné góly 5:2. Ve druhém zápase chytal Kryštof a porazili jsme Jesenici 3:1. Ve třetím zápase základní skupiny proti Průhonicím musel Honza vytáhnout několik kvalitních zákroků především proti šikovné hráčce soupeře, přesto jsme snadno zvítězili 3:0 a kluci se po výhře radovali (potom už po každém zápase), jako by vyhráli ligu mistrů :-)

Vzhledem k pochvalným komentářům ostatních hráčů se nechal Honza ukecat do branky ještě na jeden zápas, semifinále proti Říčanům. Ani tady jsme neměli větší problémy a postoupili do finále po hubeném vítězství 2:1.

Ve finále proti Viktorii Žižkov jsme zvážili všechny taktické možnosti :-) a nasadili do branky tajný trumf Sašu, kterého bolel krk a poprvé nastoupil až ve třetím zápase.

Celkem rychle jsme vedli 2:0 a vypadalo to na jasný průběh. V polovině jsme ale zbytečně inkasovali z rohu a soupeř se zvedl a začal nám dělat problémy. Po dalším rohu se Viktorce podařilo vyrovnat, a tak se rozhodovalo v penaltovém rozstřelu. Tajný trumf Saša chytil 2, a tak jsme slavně zvítězili.

První místo, super, kluci (holka) si to užili a dokonce si po vyhlášení zazpívali (...tak jsme první no a co, no a co,....)

Ale vážně, naše hra měla daleko k dokonalosti a s kvalitou naší hry jsem nebyl spokojen. Individuální výkony byly plné chyb, zbrklostí a nejhorší bylo zpracování míče/první dotek. Taky obcházení nám moc nešlo, o nějaké kvalitní kombinaci ani nemluvě.

Abychom mohli soupeřit s kvalitnějšími týmy, budou muset kluci (holka) pořádně přidat.

Sestava: Klára, Thomas, Saša, Honza K., Lukáš, Adam, Kryštof, Dan, Alex

Góly: Thomas 5, Klára 3, Dan 2, Honza 2, Kryštof 2, Alex 1

PD