Jdi na obsah Jdi na menu
 

Turnaj 2.3. Lužiny

3. 3. 2014

Na tomto turnaji jsme se utkali se stejně starým týmem Slávie a Stodůlek a o rok staršími hráči Stodůlek. Postavili jsme 2 týmy po 9-ti hráčích (všichni hráči co byli k dispozici) a bohužel pro nás toto měření sil nedopadlo dobře.

První zápas jsme sehráli proti sobě, takže to nebudu moc komentovat. Modří vyhráli 3:0.

Kromě tohoto vítězství už jsme vyhráli jen jeden zápas, a to červení proti týmu Stodůlky 04. Všechny ostatní zápasy jsme prohráli. A nutno podotknout, že většinou i zaslouženě, což mi dělá největší starost.
Prohrát nějakým náhodným gólem po breaku soupeře, když hrajeme lépe není problém, ale pokud máme méně ze hry….
Hráči neměli svůj den a i tradičním oporám se moc nedařilo, navíc vynikly výkonnostní rozdíly mezi jednotlivými hráči.
Na pochvalu mě napadá snad jen velmi dobrá rozehrávka Hotyho a výborné zákroky Domína v brance (Domíno musí ještě zapracovat právě na té rozehrávce), v týmu červených stojí za zmínku nasazení a urputná bojovnost Dana, v týmu modrých mě tentokrát nezaujal žádný výkon.
 
No nic, příště to bude lepší.
 
PD

*****************************************************************************************************

Společně s Vl. Kubertem jsme měli možnost koučovat tým červených a nutno podotknout, že to nebylo radostné dopoledne. Všímavý divák jistě zaznamenal, že poslední zápasy se již všichni hráči neobjevovali na hřišti rovnoměrně a hra červeného týmu se tak postupně zvedala.

Nejde mi na rozum, proč někteří nikdy nemůžou přijít včas, proč jiní nejdou na trénink z důvodu zranění, ale již další den jsou na turnaji, proč někteří vůbec, ale vůbec nesledují náš web .... možná je důvodem, že stále mají oddíl Motorlet 2005 jako zájmový kroužek na úrovni školní keramiky, šachů nebo vybíjené.

Fotbal je, ale kolektivní hra. Nezájem a liknavost jedněch se negativně projeví na výkonech a  výsledcích celého týmu a není daleko doba, kdy podobné vzorce chování nebudou moci být dále tolerovány !!!

Honza