Jdi na obsah Jdi na menu
 

Turnaj 19.1. Zbuzany

19. 1. 2014

Hned od začátku jsme se potýkali s problémy při rozehrávce od našeho brankáře. Nedařilo se nám překonat prvního útočícího hráče nebo jsme dokličkovali až za autovou čáru v blízkosti naší branky. Ani pohyb útočné dvojice nebyl na takové úrovni, aby brankář mohl cíleně nalézat právě je dva. Tyto herní nedostatky byli příčinou naší prohry v prvním zápase proti celku SK Nusle.

Další utkání bylo proti jednoznačně nejslabšímu celku turnaje Sk Milín a celkem bez potíží jsme zvítězili, bylo to však poslední vítězství tohoto turnaje.

Hezká utkaní jsme odehráli proti Bohemians 1905 a Viktorce Žižkov a v obou byli spokojeni s dělbou bodů. I v těchto zápasech jsme často přicházeli o míč prvním špatným dotekem po rozehrávce od brankáře nebo jsme si nedokázali nabíhat do volých prostorů.

Posledním protivníkem byla SK Slavia, kde jsme dnes byli takřka celé utkání vyrovnaným celkem, ale nedůraz před naší brankou nás stál dva góly v naší síti.

V trénincích se musíme zaměřit na preciznost prvního doteku míče a práci s míčem pod tlakem, kde byli dnes největší slabiny.

Sestava: Dominik - Hoty, Adam, Míra, Dan, Nikita, Adrian, Kikina, Alex

Výsledky:

Motorlet : Nusle                       2:4 - Nikita 1, Adam 1
Motorlet : Milín                        6:0 - Adrian 5, Alex 1
Motorlet : Bohemians 1905       2:2 - Nikita 1, Kikina 1
Motorlet : V.Žižkov                  3:3 - Alex 2, Kikina 1
Motorlet : Slavia                      0:2