Jdi na obsah Jdi na menu
 

Turnaj 15.3. Zličín

15. 3. 2014

První zápas jsme se utkali s našimi dobrými známými z turnaje ve Schwabachu Buldoky Karlovy Vary a ačkoliv jsme vedli, nakonec jsme ze zápasu odcházeli s porážkou 2:1.

Další zápasy jsme proti slabším týmům  jednoznačně dominovali a postupně jsme nadělovali 8:0 Podolí, 10:0 Zličín a 13:0 Kunratice, což bylo vzhledem k 15 minuté hrací době poměrně drtivé vyjádření převahy.

Poslední dva zápasy už nepřinesly takové brankové hody, ale oba dva jsme vyhráli 5:2 proti Řepům a 2:1 proti Přední Kopanině.

K hodnocení turnaje, dnes se nám dařila rozehrávka od brankáře (Domína nebo Hotyho) buď na krajní obránce nebo přímo na útočníky, kdy kluci roztahovali hru a tím na balonu měli poměrně velký prostor.  U obránců se nám vyplatilo nasazování Čípy (leváka) napravo a praváků (Dana, Adama) nalevo, kdy po kličkách dostředu hřiště často následovala křižná přihrávka na nabíhající útočící hráče. O kvalitě naší útočné hry nejlépe vypovídá to, že jsme měli nejlepšího hráče i střelce turnaje, ale i Lukáš, Domín a Hoty hráli svůj part velmi dobře.

V některých fázích se mi velmi líbil kombinační fotbal na jeden-dva doteky zakončený góly do prázdné branky a velká bojovnost všech hráčů během celého turnaje.

Prostor pro zlepšení však vidím v neustálé práci s balonem, abychom dostali do krve přechod kličkou přes bránícího hráče, možnost pomoci si přihrávkou na spoluhráče a  dále prudší a přesnější střelba, kdy jsme prakticky nedali branku ze střední a velké vzdálenosti.

Sestava:

Domín (Hoty) - Čípa, Dan, Adam, Saša, Hoty, Thomas, Lukáš