Jdi na obsah Jdi na menu
 

Turnaj 12.1. Odolená Voda

13. 1. 2014

Herně jsme sice měli ve všech zápasech převahu a drželi míč na našich kopačkách, přesto jsme skončili až na čtvrtém místě.

V prvním zápase proti Kladnu jsme zvítězili 3:1, když jediný gól hostí padl po náhodné chybě v naší rozehrávce, jinak jasný průběh.

Ve druhém zápase proti Satalicím to bylo jen obléhání branky soupeře, který se snad ani nedostal za polovinu (vlastně dostal, jejich brankář vyhazoval daleko :-)), bohužel jen 2:0 kvůli naší neschopnosti se prosadit na malém zahuštěném prostoru.

Proti Nuslím jsme prohrávali 0:1, vedli 2:1 a nakonec se rozešli smírně 2:2, asi zasloužená remíza.

Proti Hostivaři (vítěz turnaje) jsme nehráli špatně, prakticky pořád jsme útočili, soupeř se jen sporadicky dostával na naši půlku. Bohužel jsme z našeho tlaku dali jen jeden gól a soupeř snad ze dvou útoků góly dva :-( 1:2.

Proti slabému týmu Kbel to bylo snadné, opět sehrálo jen na jedné půlce a 2:0.

V posledním zápase proti Kralupům jsme vyhráli v držení míče, ale na góly uffffff 0:3.

Celkem čtvrté místo.

Fotbalově jsme byli určitě nejlepší a zatímco my jsme stále útočili do plných, soupeři využívali rychlých breaků. Na malém zahuštěném prostoru před brankou jsme nebyli schopni si vytvořit dostatek šancí, bylo málo času na přípravu střelby. Soupeři hráli destruktivně, většinou nakopávali míče a my jsme to tentokrát nezvládli.

Sestava: Hoty - Saša, Klára, Alex, Honza K., Dan, Adam

 

PD