Jdi na obsah Jdi na menu
 

Turnaj 1.2. Příbram

2. 2. 2014

A ani tento turnaj se nezapíše zlatým písmem mezi naše dlouhodobé výsledky a pokud bychom podobně chtěli odehrát i turnaj ve Schwabachu, pak vystoupím už v pátek na Rozvadově a počkám do soboty na návrat autobusu.

I když první zápas jsme hráli velmi dobře, byli jsme rychlí a důrazní v osobních soubojích a přímočaře postupovali na branku soupeře, která však byla pro naše střelce, krom jedné trefy Dana, zakletá. Na druhé straně jsme dostali branku po nakopnutém míči z poloviny, který doplachtil pod břevno.

I druhý zápas proti pozdějšímu vítězi turnaje jsme začali ve stejném duchu a soupeře skoro polovinu utkání nepustili přes půlící čáru. Od té doby jsme však začali kupit chybu za chybou a až do konce turnaje jsme nebyli schopni důstojnější hry.

Celkově lze turnaj ohodnotit

1) Rozehrávka brankáře - v turnaji jsme vystřídali hned několik kluků, ale ve výsledku jsme se dopouštěli těch samých chyb, rozehrávali velmi pozdě na obsazené hráče, stáli nad míčem nebo nahrávali protihráčům na střelu

2) Hra týmu při rozehrávce - hráči sice znají místa kam mají naběhnout, ale jdou na to místo chůzí, zastaví se a čekají až jim brankář hodí skákající míč, ten potom pošlou do autu nebo hned nahrají soupeři (toto platí pro obránce i útočníky)

3) Osobní souboje - zatímco soupeři šli rychle a důrazně za míčem, dělali skluzy a nenechali nás ani chvilku oddechnout, naši kluci si hru tělem dnes asi zcela zakázali

4) Přechod 1 proti 1 - jediný, kdo v této disciplíně exceloval byl Thomas, u dvou-třech se klička občas povedla, ale zbytek byl úplně bezzubý

5) Proměňování šancí - není možné, aby hráči dali za 6 zápasu pouze 4 branky z toho 2 obránci !!!! není možné, aby jeden a ten samý hráč zahodil každý zápas 2-3 "tutovky" 

Takhle se za Motorlet nehraje !!!

Všichni by si měli uvědomit, že fotbal hají kvůli sobě a pokud není trénink tak si prostě vezmou míč a trénují individuálně ať už práci s míčem doma dle domácího úkolu nebo na školním hřišti !!!

(jac)