Jdi na obsah Jdi na menu
 

Turnaje, přátelské zápasy

Příspěvky

Turnaj 15.6. Rokycany

17. 6. 2013

kohouti.jpg

V sobotu jsme se vydali na západ Čech utkat se s místními, pražskými i jedním německým týmem. Protože měl být turnaj silně obsazen, vzali jsme pět hráčů z našeho týmu a pět hráčů z Barrandova. Hned první zápas jsme nastoupili proti Slavii Praha. Až do cca 7. minuty to celkem šlo, i když jsme prohrával 0:1, pak ovšem přišel dvouminutový výpadek a skóre 0:5.

 

Turnaj 8.5. Motorlet

9. 5. 2013

znak-motorlet-kopie.jpgJinonice - na druhý z květnových svátků připadl turnaj pořádaný na umělé trávě na našem domácím hřišti v Jinonicích, kde jsme se celkově umístili na 5-tém místě z celkového počtu 12-ti účastníků, což zcela odpovídalo předváděné hře a výkonům našeho týmu. 

 

Turnaj 1.5. Chuchle

1. 5. 2013

Ach jo. Těžko hledám něco pozitivního. Skončili jsme na 7. místě z devíti a nebyla to hezká podívaná. Nehráli jsme dobře a prohráli co se dalo.

 

 

Turnaj 16.3. UMT Klausova

18. 3. 2013

Poprvé letos venku jsme se utkali s několika kvalitními i pár slabšími týmy. Počasí se, přes počáteční obavy, vydařilo a díky slunci byla teptota přijatelná. V prvním zápase jsme přehráli Řeporyje 3:0, ve slabém zápase z obou stran. Ve druhém jsme nestačili na znatelně lepší Náchod a jednoznačně prohráli 5:0.

 

Turnaj 3.3. Radlice (r.2004)

3. 3. 2013

V pátek jsme se dozvěděli, že v neděli máme obsadit turnaj ročníku 2004 v Radlicích. Po horečnatém shánění jsme se sešli v počtu 10 hráčů - 4 z týmu trenéra Lehnera, 2 z týmu trenéra Zbura a se 4 našimi hráči.

 

Turnaj 3.3. Říčany

3. 3. 2013

Tentokrát jsme se účastnili slaběji obsazeného turnaje v Říčanech. Hned první zápas jsme dosáhli v hale historického vítězství 8:0, proti naprosto neškodnému Junioru Praha. Následovalo jasné vítězství 4:1 s domácími Říčanami a i poslední zápas ve skupině jsme přehráli Vestec 1:0.

 

Turnaj 24.2. v Radlicích

24. 2. 2013

 

V České republice je prý 10 milionů fotbalových trenérů. Toto číslo je určitě nadsazené, ale u každého týmu, obzvlášť pokud se nedaří dle představ, se vždy najde mnoho znalců, kteří se neváhají podělit o své myšlenky a postřehy. :-)

 

Turnaj 3.2. Benátky nad Jizerou

3. 2. 2013

Benátky nad Jizerou - každý den není posvícení. Tato lidová moudrost se nám v dnešním turnaji ukázala jako velmi pravdivá. Po celkem uspokojivých výsledcích na předchozích turnajích jsme se dnes nepotkali s oslnivou formou.

 

Vítězný turnaj Chýně

26. 1. 2013

Chýně - v mrazivém sobotním ránu jsme jeli na turnaj pořádaný Slavojem Suchdol do Chýně. Zde jsem sehráli netradičně dvojkolový turnaj s dalšími čtyřmi týmy.

 

Turnaj Zličín

21. 1. 2013

Další turnaj, kterého jsme se účastnili se nám nevydařil. Po relativně slibném začátku, dvou remízách a dvou výhrách jsme totálně vybouchli v posledních dvou zápasech.

 

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9

následující »