Jdi na obsah Jdi na menu
 

Turnaje, přátelské zápasy

Příspěvky

ZL Motorlet - Střešovice 6:4

7. 2. 2016

Druhá skupina si v neděli zahrála proti 06 Střešovic. Sice jsme vyhráli, ale těšit nás to opravdu nemůže. Pokud naše 05 hrají vyrovnaný zápas s 06 Střešovic, tak asi není všechno v pořádku. Nic proti Střešovicím :-) Herní projev některých našich hráčů není bohužel na dostatečné úrovni nejen pro "těžší" zápasy se soupeři typu "Dukla", viz. sobotní výkon na Hanspaulce, ale ani pro zápasy se slabšími soupeři.

 

Turnaj Zličín 6.2.

7. 2. 2016

zlato.pngSobotní turnaj jsme vyhráli bez ztráty bodu a se skóre 33:1. Jen zápasy s Baníkem Sokolov 3:1 a FAAZ 1:0 byly alespoň trošku vyrovnané, i když jsme měli v obou zápasech převahu a mohli dát více gólů. V ostatních třech zápasech jsme pak byli jasně lepší a vyhráli výrazně. Snažili jsme se hrát individuálně i týmově, kluci se snažili a všichni podali velmi dobrý výkon. PD

 

ZL Lipence a Stodůlky

31. 1. 2016

Motorlet - Lipence 8:6

Tento zápas se nám moc nepovedl, nedařila se nám hra s míčem, hráli jsme ustrašeně a zbavovali jsme se míče zbytečně, zbrkle, místo abychom se alespoň pokusili něco vymyslet ( i za cenu ztráty). V obranné fázi jsme hráli nedůsledně, pomalu a několikrát jsme působili doslova jako diváci. Ve spoustě soubojů jsme byli pozdě, těžko jsme získávali míč a rychle ho ztráceli. Ve druhé polovině byla hra místy lepší, více jsme si dovolili, ale nebylo to ono. Kluci ví, že mi nevadí ztráta míče, pokud je tam nějaká myšlenka, snaha něco vymyslet, vadí mi odkopávání míče, hra z první když nejsou pod tlakem, přihrávky naslepo.. :-) Musíme zabrat a přidat.

Motorlet - Stodůlky 15:0

Druhá polovina nastoupila proti převážně hráčům ročníku 2006, a tak byl průběh hry celkem jednoznačný po celý zápas. Měli jsme velkou převahu a po celý zápas jsme si vytvářeli spoustu šancí. Byl to jednoduchý zápas, byť se hráči Stodůlek samozřejmě snažili a předvedli několik hezkých indivuduálních akcí.

PD 

 

PU Bohemians a turnaj Plzeň

21. 1. 2016

bronz.pngVyrovnaný zápas jsme sehráli se stejně starými kluky Bohemians.

 

Sparta 06 - Motorlet 23:26

9. 11. 2015

unknown-1.jpegVyrovnaný zápas hraný ve vysokém tempu.

 

Turnaj Kosmonosy

28. 10. 2015

stribro.pngNení důležité celkové umístění, do semifinále jsme postoupili po dvou porážkách shodou okolností, ale fakt, že můžeme hrát vyrovnaný zápas s téměř každým.

 

Bohemians 1905 - Motorlet 21:21

22. 9. 2015

unknown-1.jpegHezký bojovný zápas hraný ve vysokém tempu. Rychlost a důraz v osobních soubojích některým našim hráčům dělal problém, ale celkově pochvala, byla to dobrá příprava na čtvrteční zápas s Admirou.

 

PU Stodůlky

11. 9. 2015

Ve středu 16.9. proběhne PU proti týmu Stodůlek. Sraz v 16:30 na místě

Nominace: všichni

 

Vítězná kvalifikace Ondrášovka cup

13. 4. 2015

unknown-3.jpeg Poříčí nad Sázavou - v neděli 12.4. jsme se vydali na kvalifikaci pro postup do hlavní soutěže Ondrášovka cupu, který si mohl zajistit pouze vítěz celého turnaje. Celkem se celého turnaje zúčastnilo 17 týmů a postupující tým má jméno FK Motorlet Praha, všem velká gratulace.

 

PU Střešovice 22.3.

23. 3. 2015

Výsledek obrázku pro sk střešovice Po zmatcích v čase a termínu utkání, jsme se nakonec sešli v počtu 19 hráčů ke generálce na jarní cast mistrovských utkání. Přátelské utkání na Střešovicích skutečně proběhlo v přátelském duchu :-)

 

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9

následující »