Jdi na obsah Jdi na menu
 

Nominace

Příspěvky

MU Braník 20.5.

11. 5. 2015

MU proti týmu Braník se uskuteční ve středu 20.5., sraz v 17:00 na UMT Klausova

Nominace: bude upřesněna později

 

PU Střešovice 13.5.

11. 5. 2015

PU ve Střešovicích, sraz v 15:45 na místě

Nominace: Patrik Vosička, Tomáš Ludvík, Alex, Kája, Tadeáš, Nikita, Míra, Zahrada, Kuba, Adrian, Cíca, Ondra

Trenér: Kubert

 

Nominace 8.5.

6. 5. 2015

Pátek  8.5., 15:30 sraz na Vyšehradě

Nominace: Ondra, Adrian, Cíca, Zahrada, Ilja, Artur, Tomáš

_______________________________________________________________

Pátek 8.5., sraz 11:15 na UMT Klausova

Nominace: Hoty, Domíno, Ret F&T, Čípa, Saša, Alex, Adam, Nikita, Filda, Thomas, Klárka, Míra, Honza, Kája, Tadeáš, Dan, Kuba, Lukáš K.

 

Nominace MU Sparta Praha

26. 4. 2015

Úterý 28.4., sraz 16:45, TC Strahov

Nominace: Hoty, Domíno, Čípa, Alex, Adam, Nikita, Filda, Thomas, Míra, Honza, Tadeáš, Dan, Fífa, Tomíno

 

Nominace 25.4.

23. 4. 2015

Sobota  25.4., 9:15 sraz na Uhelných skladech

Nominace: Ondra, Adrian, Cíca, Zahrada, Ilja, David, Tomáš

_______________________________________________________________

Sobota 25.4., sraz 11:15 na UMT Klausova

Nominace: Hoty, Domíno, Čípa, Alex, Adam, Nikita, Filda, Thomas, Míra, Honza, Kája, Tadeáš, Dan, Lukáš K., Kuba, Artur

 

 

Nominace 17.-18.4

16. 4. 2015

Pátek 17.4., 16:15 sraz na Chuchli

Nominace: Kuba, Ondra, Adrian, Artur, Cíca, Zahrada, Ilja, David

_______________________________________________________________

Sobota 18.4., sraz 11:15 na UMT Klausova

Nominace: Hoty, Domíno, Ret F&T, Čípa, Saša, Alex, Adam, Nikita, Filda, Thomas, Klárka, Míra, Honza, Kája, Tadeáš, Dan

S sebou dresy z minulého týdne

 

PU Řeporyje

12. 4. 2015

Ve středu 15.4. v Řeporyjích, sraz 16:30 na místě

Nominace: Adrian, Artur, Kája, Cíca, Zahrada, Ilja, Ondra, Kuba

 

Nominace Ondrášovka 12.4.

7. 4. 2015

12.4. turnaj na přírodní trávě, sraz 7:15, Poříčí nad Sázavou. Turnaj končí cca 17:00.

Nominace: Hoty, Domíno, Ret F&T, Čípa, Saša, Alex, Adam, Nikita, Filda, Thomas, Klárka, Míra, Honza, Lukáš K., Tadeáš, Dan

 

Nominace MU Meteor 11.4.

7. 4. 2015

11.4. MU Meteor, sraz 13:15 (ulice U Meteoru)

Nominace: Hoty, Domíno, Ret F&T, Čípa, Saša, Alex, Adam, Nikita, Filda, Thomas, Klárka, Míra, Honza, Lukáš K., Tadeáš, Dan, Kája

 

Nominace, sobota 28.3

25. 3. 2015

28.3. Turnaj Březiněves - přírodní tráva, (Na Hlavní 149, Praha 8 - Březiněves, 182 00) sraz v 8:20 na místě

Nominace: Cíca, Kuba (pokud se vrátí ze ŠvP), Ondra, David, Ilja, Kája, Adrian, Lukáš Z., Artur

Trenér: Hák, Novotný

------------------------------------------------------------------------------------------------

28.3. MU SK Slavia, sraz 10:00 Klausova UMT

Nominace: Hoty, Domíno, Ret F&T, Čípa, Sasa, Alex, Adam, Nikita, Filda, Thomas, Klárka, Míra, Honza, Lukáš K., Tadeáš, Dan (pokud bude zdravý)

Trenéři: Čipera, Kubert

 

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14

následující »