Jdi na obsah Jdi na menu
 

Nominace

Příspěvky

Nominace MU Vyšehrad 19.9.

18. 9. 2015

Sobota 19.9., sraz 8:15 (hřiště Sparty Krč, Pálkařská ulice)

Nominace: Hoty, Domíno, Ret F&T, Alex, Adam, Míra, Kája, Tadeáš, Dan, Nikita, Čípa, Honza, Artur, Cyril, Ondra

 

Nominace MU Meteor 12.9.

10. 9. 2015

Sobota 12.9., sraz 11:15 (UMT Klausova)

Nominace: Hoty, Domíno, Ret F&T, Saša, Alex, Adam, Filda, Míra, Kája, Tadeáš, Dan, Nikita, Čípa, Honza, Artur

 

PU Lipence, 2.9.

30. 8. 2015

Sraz v Lipencích v 16:30, nominováni všichni zdraví hráči

K Pruhonu 379, Praha 5-Lipence

 

Turnaje Rakovník a Rokycany - sobota 20.6.

18. 6. 2015

Sobota 20.6.2015 Tatran Rakovník
- ulice Na Šamotce
- sraz v 9:00 v šatně
- konec turnaje cca ve 12:30
- s sebou hráčskou výstroj a výzbroj, oblečení dle počasí, pití, svačinu, věci do sprchy a vycházkové oblečení Motorlet na sobě!!!
- nominace:
Tichota, Kozický, Krátoška, Pufler, Olejník, Doležal, Pobiš, Tišenko + 2x hráči z ročníku 2006


Sobota 20.6.2015 Rokycany
- ulice Pod Husovými sady
- sraz v 8:30 v šatně
- konec turnaje cca ve 14:30
- s sebou hráčskou výstroj a výzbroj, oblečení dle počasí, pití, svačinu, věci do sprchy a vycházkové oblečení Motorlet na sobě!!!
- nominace:
Hotovec, Krejčí, Jedlička, Dascal, Laredo, Kučera, Pisklov, Popovič, Vosička + 1x 2005 z ročníku 2004


VK

 

Nominace e-On Cup 13.6.

11. 6. 2015

e-On cup 13.6. sraz Votice, 8:15, ul. Javorská

Nominace: Čípa, Sasa, Adam, Míra, Domíno, Dan, Nikita, Kája, Alex, Kuba, Adrian

Trenér: Čipera

 

Nominace MU Viktoria Žižkov 10.6.

8. 6. 2015

Středa 10.6., sraz 17:30 na Vítkově (přírodní tráva)

Nominace: Hoty, Domíno, Ret F&T, Saša, Alex, Adam, Filda, Thomas, Míra, Kája, Tadeáš, Dan, Lukáš K., Nikita

 

Nominace PU 9.6. Řeporyje

8. 6. 2015

Úterý 9.6., sraz 16:30 v Řeporyjích

Nominace: Ilja, Ondra, Cíca, Zahrada, Kuba, Adrian

 

Nominace MU 5.6. a turnaj 6.6.

2. 6. 2015

Pátek 5.6., sraz 17:00 Chuchle

Nominace: Artur, Ilja, Ondra, Cíca, Zahrada

 

Pátek 5.6., sraz 17:15 na UMT Klausova

Nominace: Hoty, Domíno, Ret F&T, Čípa, Saša, Alex, Adam, Filda, Thomas, Klárka, Míra, Honza, Kája, Tadeáš, Dan, Lukáš K., Nikita?

Sobota 6.6. sraz 8:30 v Sedlčanech (ul. Pod Potoky)

Nominace: Hoty, Ret F&T, Saša, Thomas, Alex, Dan, Honza, Adam, Domíno, Míra, Filip, Tadeáš, Lukáš Z., Kája, Kuba, Cyril, Nikita

turnaj trvá do cca 15:30

 

Nominace Ondrášovka Cup, 23.-24.5.

21. 5. 2015

Sraz v 7:15 hřiště Benešov u Prahy, 

Ke Stadionu 576, Benešov 

Nominace: Zahrada, Artur, Cíca, Ondra, Alex, Nikita, Kája, Míra, Kuba, Patrik Vosička, Tomáš Ludvík

Trenér: Kuba Kryštofek

 

Nominace 15.-16.5.

14. 5. 2015

MU ve Velké Chuchli 15.5., sraz v 17:00 na místě

Nominace: Zahrada, Artur, Ilja, Adrian, Cíca, Ondra

************************************************************************************

MU Bohemians 1905 16.5., sraz v 9:45 hřiště Hrdlořezy, ul. Před mosty, Praha 9 

Nominace: Hoty, Domíno, Ret F&T, Čípa, Saša, Alex, Adam, Nikita, Filda, Thomas, Klárka, Honza, Kája, Tadeáš, Dan, Lukáš K.

 

 

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14

následující »