Jdi na obsah Jdi na menu
 

Nominace

Příspěvky

Nominace MU ČAFC 1.11. a 2004 DOPLNĚNO

22. 10. 2015

Neděle 1.11., sraz 14:45 (UMT Klausova)

Nominace: Ret F&T, Adam, Čípa, Míra, Nikita, Saša, Kuba, Kája, Cyril, Artur, Lukáš, Domíno, Filip, Tadeáš

Nominace 2004, sraz v neděli v 10:45 v Chuchli: Hoty, Honza, Dan, Klára

 

 

Nominace turnaj 28.10.

22. 10. 2015

Středa 28.10., sraz 8:15 (Kosmonosy, Hradišťská ul.)

Nominace: Ret F&T, Adam, Alex, Dan, Čípa, Honza, Klára, Hoty, Míra, Saša, Kuba

 

 

Nominace MU Braník a 2004 ZMĚNA

21. 10. 2015

Čtvrtek 17.10., sraz 16:15 (hřiště Braník, ul. Za Mlýnem)

Nominace: Ret F&T, Adam, Dan, Čípa, Artur, Klára, Hoty, Tadeáš, Artur, Saša, Kuba, Honza, Kája, Patrik, Cyril

Nominace 2004: Filip J., Domíno

 

Nominace PU Dukla

19. 10. 2015

Úterý 20.10., sraz 16:15 (POZOR ZMĚNA - hraje se na Motorletu)

Nominace: všichni hráči

Všichni s sebou tréninkový dres, trenky, štulpny, termo,...teplákovku a šusťákovku.

 

Nominace MU Aritma 17.10.

15. 10. 2015

Sobota 17.10., sraz 11:15 (UMT Klausova)

Nominace: Ret F&T, Adam, Alex, Dan, Čípa, Honza, Klára, Filip, Míra, Domíno, Lukáš, Hoty, Cyril, Artur, Tadeáš

 

Nominace MU Radotín

7. 10. 2015

Neděle 3.10., sraz 13:30 (Radotín, ul. Ke Zděři)

Nominace: Ret F&T, Adam, Alex, Tadeáš, Dan, Nikita, Čípa, Honza, Saša, Kuba, Klára, Filip, Míra, Domíno, Lukáš

Pozn.: V Radotíně je pouť a ke hřišti se podle pořadatele nedá dojet. Parkujte proto u haly (U starého stadiónu 1585/9)

 

PU, Řeporyje 7.10. / zrušeno ve 14:45

5. 10. 2015

 

Nominace MU Xaverov

2. 10. 2015

Sobota 3.10., sraz 11:15 (UMT Klausova)

Nominace: Artur, Ret F&T, Adam, Alex, Tadeáš, Dan, Nikita, Čípa, Honza, Saša, Kuba, Klára, Hoty, Filip, Cyril

 

Nominace MU Admira 24.9.

23. 9. 2015

Čtvrtek 24.9., sraz 16:15 (ZŚ Hovorčovická)

Nominace: Domíno, Ret F&T, Adam, Míra, Alex, Tadeáš, Dan, Nikita, Čípa, Honza, Saša, Kuba, Klára, Kája, Hoty

Pokud někdo nebude ve středu na tréninku, bude nominace případně doplněna.

 

Nominace PU Bohemians úterý 22.9.

21. 9. 2015

Úterý 22.9., sraz 16:15 (Volkovova, Praha 4)

Nominace: Domíno, Ret F&T, Adam, Míra, Kája, Tadeáš, Dan, Nikita, Čípa, Honza, Saša, Kuba, Klára, Filip J., Měchy, Hoty

dresy vlastní s sebou (všichni včetně brankářů ať můžete půjčit těm co nemají nebo zapomenou :-))

 

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14

následující »