Jdi na obsah Jdi na menu
 

Nominace

Příspěvky

Nominace víkend 6.2.-7.2.

2. 2. 2016

Sobota turnaj hala Zličín

sraz 7:30... Hoty, Čípa, Klára, T a F, Adam, Saša, Alex, Filip

Sobota PU Dukla Praha (UMT Hanspaulka)

sraz 13:30... Ilya, Nikita, Lukáš, Domíno, Honza, Tadeáš, Cyril, Artur, Kája, Maty, Míra

sraz 15:00...Hoty, Čípa, Klára, T a F, Adam, Saša, Alex, Filip, Dima

Neděle ZL Střešovice (UMT Bílá Hora)

sraz 12:30...Ilya, Nikita, Lukáš, Domíno, Honza, Tadeáš, Cyril, Artur, Kája, Maty, Míra

(DRESY VŠICHNI S SEBOU)

 

Nominace ZL 29.1.

28. 1. 2016

Pátek ZL (Bílá Hora UMT)

sraz 8:30... Domíno, Čípa, Honza, Klára, T a F, Adam, Tadeáš, Saša

sraz 10:00... Ilya, Kuba, Míra, Nikita, Filip, Lukáš, Hoty, Domíno, Adam (+bude případně doplněno)

hrajeme dva zápasy proti Lipencům a Stodůlkám

Pokud je někdo z nominovaných nemocný, napište co nejdříve, ať to případně upravíme.

 

Nominace ZL Příbram 23.1.

21. 1. 2016

Sobota ZL Příbram (Bílá Hora UMT)

sraz 10:00: Domíno, Čípa, Honza, Filip, Klára, T a F, Alex, Hoty, Adam, Tadeáš, Saša

 

 

Nominace víkend 16.-17.1.

12. 1. 2016

Sobota PU Bohemians 1905 (Záběhlická 3/82, hala UMT)

sraz 8:30: Domíno, Dan, Čípa, Míra, Honza, Artur, Lukáš, Nikita, Maty, Filip

sraz 10:00: Klára, T a F, Tadeáš, Saša, Alex, Cyril, Kuba, Hoty, Adam

Neděle turnaj Plzeň (hala ul. Úslavská 75)

sraz 8:00: Saša, Hoty, Klára, Tadeáš, Alex, T a F, Adam, Čípa, Domíno

 

Nominace turnaj Zličín 10.1.

7. 1. 2016

Neděle 10.1., sraz 8:30 (Hala Zličín)

Nominováni: Kuba, Hoty, Tadeáš, Nikita, Cyril, Artur, Míra, Lukáš, Maty

Neděle 10.1., sraz 13:20 (Hala Zličín)

Saša, Adam, Klára, Domíno, Čípa, T a F, Honza, Dan

 
 

Víkend 12.-13.12.

10. 12. 2015

Neděle 13.12. turnaj Brandýs nad Labem (Sportcentrum, Kostelecká 1776)  - sraz 8:00

Nominace: Hoty, Niki, Míra, Kája, Cyril, Artur, Tadeáš, Ilya, Filip 

Neděle 13.12. PU Motorlet - sraz 13:30 (do cca 16:00)

Nominace: Domíno, Čípa, Alex, Klára, Honza, Adam, Dan, Tom a Filip R., Saša, +

Dresy všichni tréninkové !!! Kdo nemá tak modré tričko.

 

Nominace HALOVÝ turnaj Zličín 6.12.

3. 12. 2015

Neděle 6.12., sraz 8:30 (Hala Zličín)

Nominace: Ret F&T, Adam, Alex, Dan, Čípa, Honza, Filip, Domíno

 

PU Dukla Praha hala Radotín

16. 11. 2015

Sobota 21.11.,PU Dukla Praha:  TÝM 1 - sraz 8:30, TÝM 2 - sraz 10:00

Tým 1: Kuba, Tomáš R., Adam, Saša, Filip R., Filip J., Dan, Hoty, Ilya, Maty

Tým 2: Domíno, Čípa, Alex, Klára, Honza, Tadeáš, Nikita, Cyril, Artur, Měchy, Kája

Dresy všichni tréninkové !!! Kdo nemá tak modré tričko.

 

Nominace MU Dukla JM

12. 11. 2015

Sobota 14.11.,MU Dukla JM sraz 11:15 (UMT Klausova)

Nominace: Dan, Čípa, Klára, Hoty, Tadeáš, Artur, Kája, Cyril, Alex, Míra, Nikita, Filip J., Saša, Tomáš a Filip R., Kuba

 

Nominace víkend 7. a 8.11.

5. 11. 2015

Sobota 7.11.,MU Háje sraz 13:45 (Háje UMT)

Nominace: Adam, Čípa, Klára, Hoty, Tadeáš, Artur, Honza, Kája, Cyril, Domíno, Alex, Míra, Nikita, Tadeáš, Filip, Saša

Neděle 8.11.,PU Sparta 06 sraz 15:30 (Strahov): Tréninkové dresy s sebou.

Nominace: všichni hráči

 

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14

následující »