Jdi na obsah Jdi na menu
 

Nominace

Příspěvky

Nominace Aritma 20.5.

18. 5. 2016

Pátek MU Aritma   (Nad Lávkou 5)

sraz 16:25 dresy/trenky/štulpny "žluté, modré, modré": 

Hoty, Čípa, T a F, AdamDomíno, Cyril, Klára, Tadeáš, Artur, Honza, Lukáš, Dima, Saša, Nikita, Dan, Filip, Kuba K., Maty

 

Nominace Fr. Lázně

29. 4. 2016

Sobota turnaj Františkovy Lázně (Alej Martina Soukupa)

sraz 9:15 dresy/trenky/štulpny "Bílé, modré, bílé": 

Hoty, Čípa, AdamDomíno, Klára, Tadeáš, Dima, Saša, Alex, Filip, Honza

 

Nominace MU Admira 27.4.

22. 4. 2016

Středa MU Admira (Motorlet)

sraz 17:15 dresy/trenky/štulpny "Bílé, modré, bílé": 

Hoty, Čípa, T a F, AdamDomíno, Míra, Klára, Tadeáš, Honza, Dima, Saša, Nikita, Alex, Filip, Dan

 

Nominace víkend 23.-24.4.

20. 4. 2016

Sobota MU Vyšehrad (Motorlet)

sraz 10:45 dresy/trenky/štulpny "Bílé, modré, bílé": 

Hoty, Čípa, T a F, AdamDomíno, Cyril, Míra, Klára, Tadeáš, Artur, Ilya, Honza, Lukáš, Dima, Saša, Nikita

Neděle Ondrášovka Cup (Poříčí nad Sázavou)

sraz 7:25 dresy/trenky/štulpny "žluté, modré, modré": 

Hoty, Čípa, T a F, AdamDomíno, Míra, Klára, Tadeáš, Dan, Honza, Dima, Saša, Filip, Alex

Neděle MU MLŽ (2004)

Kuba K., Nikita, Kája, Lukáš

 

Nominace MU Meteor 17.4.

14. 4. 2016

Neděle MU Meteor (Bedřichovská)

sraz 9:15 dresy/trenky/štulpny "Bílé, modré, bílé": 

Hoty, Čípa, T a F, Adam, Filip, Domíno, Cyril, Maty, Míra, Klára, Tadeáš, Dan, Ilya, Honza, Lukáš, Dima

 

Turnaj Prague Spring Cup

23. 3. 2016

POZOR ZMĚNA !!!

Hřiště SK Slovan Kunratice (dresy bílé, modré trenky, bílé štulpny): Zápas trvá 2x15 minut.

Pátek 25.3. sraz 12:30 (Maty, Domíno, Filip, Saša, Cyril, Artur, Dan, Lukáš, Míra, Adam, Honza)

Pátek 25.3. sraz 17:00 (Tadeáš, Čípa, Nikita, T a F, Hoty, Ilya, Dima, Klára, Kája)

Sobota 26.3. sraz 9:15 (Tadeáš, Čípa, Nikita, T a F, Hoty, Ilya, Dima, Klára, Kája)

Sobota 26.3. sraz 12:15  (Maty, Domíno, Filip, Saša, Cyril, Artur, Dan, Lukáš, Míra, Adam, Honza)

Neděle 27.3. sraz 11:30 (všichni hráči)

 

Nominace sobota 19.3.

17. 3. 2016

Sobota ZL Příbram (Bílá Hora)

sraz 11:30  Čípa, Domíno, Filip, Saša, Tadeáš, Maty, Nikita, T a F

Sobota turnaj hala Bellušova

sraz 13:30: Cyril, Artur, Dan, Lukáš, Domíno, Ilya, Dima, Radotín 3

 

Nominace víkend 27. - 28.2.

25. 2. 2016

Sobota ZL Kladno (Bílá Hora) dresy  "Bílé"

sraz 8:30   Hoty, Čípa, Adam, Filip, Klára, Saša, Kája, Maty, Dima, Dan

Neděle PU Povltavská (UMT Motorlet) dresy  "Bílé"

sraz 9:30:  Domíno, Artur, Lukáš, T a F, Honza, Nikita, Míra, Ilya, Tadeáš

 

Nominace neděle 21.2.

17. 2. 2016

Neděle ZL Vyšehrad (Bílá Hora) dresy  "Bílé"

sraz 14:00  Hoty, Čípa, Adam, Filip, Klára, Saša, Tadeáš, Honza, Maty, Míra, Nikita

Neděle PU Stodůlky (UMT Stodůlky) dresy  "Zlaté"

sraz 9:30: Domíno, Cyril, Artur, Kája, Dan, Dima, Lukáš, Kuba, T a F

 

Nominace víkend 13.-14.2. změna

10. 2. 2016

Sobota ZL Radotín (Bílá Hora) dresy  "Zlaté"

sraz 8:30... Hoty, Čípa, Saša, Filip, Nikita, Dan, Lukáš, Míra, Dima, Domíno, Kája

Neděle turnaj Radotín (hala Radotín)

sraz 7:30 dresy "Bílé": Hoty, Čípa, T a F, Adam, Filip, +3 Radotín

sraz 13:30 dresy "Bílé": Domíno, Cyril, Artur, Maty, Míra, Nikita, Klára, Saša, Tadeáš

(DRESY VŠICHNI S SEBOU)

 

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14

následující »