Jdi na obsah Jdi na menu
 

Nominace

Příspěvky

Nominace MU Zličín a Litvínov

22. 9. 2016

nominace pátek 23.9.2016 - přebor

  • sraz 16:20h hřiště Řeporyje
  • dresy dostanou
  • Hoty, Saša

nominace neděle 25.9.2016 - liga

  • sraz 9:00h Slivenec
  • dresy dostanou
  • Čípa, Adam, Alex, Nikita, Dominik, Tadeáš, T a F, Maty, David M., Dima, Honza, Hoty, Dan N., Artur, Martin P.
 

Nominace MU Háje a MU SOKOLOV

15. 9. 2016

nominace sobota 17.9.2016 - přebor

  • sraz 7:50h hřiště Háje
  • dresy dostanou
  • Hoty, Lukáš, Artur, Martin P., Dan K., Cyril, Kája, Dan N.

nominace neděle 18.9.2016 - liga

  • odjezd 7:00h z Motorletu
  • dresy: bílé, modré trenky, stulpny bílé
  • Čípa, Saša, Adam, Alex, Nikita, Dominik, Kuba, Tadeáš, T a F, Maty, David M., Filip, Dima, 
 

Nominace MU Dukla 3.9.

30. 8. 2016

Sobota MU Dukla  (hřiště Ruzyně)

sraz 9:15 dresy/trenky/štulpny "bílé, modré, modré": 

Čípa, T a F, AdamDomíno, Klára, Tadeáš, Honza, Dima, Saša, Nikita, Filip, Kuba K., Maty, Alex, David

 

Nominace PU Radotín 1.9.

30. 8. 2016

čtvrtek PU Radotín 

sraz 15:30 na místě dresy tréninkové 

Hoty, Artur, Dan a Martin (Řepy), Lukáš, Dan, Kája, Cyril, Míra

těmto hráčům odpadá páteční trénink

 

PU Braník sobota 27.8.

26. 8. 2016

sraz 9.15 na Braníku, nominováni všichni hráči.

 

Nominace 11.6.2016 + 18.6.2016 ZMĚNA

6. 6. 2016

 

Nominace MU ČAFC 5.6.

3. 6. 2016

neděle MU ČAFC   (ul. K Vodě)

sraz 14:15 dresy/trenky/štulpny "žluté, modré, modré": 

Hoty, Čípa, T a F, AdamDomíno, Klára, Tadeáš, Artur, Honza, Lukáš, Dima, Saša, Nikita, Dan, Filip, Kuba K., Maty, Alex

 

Sobota 11.6.2016 Rokycany + sobota18.6.2016 Hyundai Cup

2. 6. 2016

 

středa 25.5.2016

24. 5. 2016

 

nominace Sedlčany 28.5.

24. 5. 2016

Sobota 28.5. turnaj Sedlčany (viz mapa)

sraz 9:00 dresy/trenky/štulpny "bílé, modré, bílé": 

Čípa, T a F, AdamKlára, Tadeáš, Honza, Dima, Saša, Filip, Kuba K., Dáda

 

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14

následující »