Jdi na obsah Jdi na menu
 

Nominace

Příspěvky

Nominace turnaj Tábor

11. 8. 2017

Sobota 12.8.2017 

  • sraz 8:30 Stadion Míru (ulice u Stadionu Míru, Tábor)
  • nominace: Kos, Reťáci, Čipera, Ducháčková, Dascal, Pisklov, Matějček, Tichota, Nejedlý, Tychshenko, Tymr, Jedlička
  • Konec cca 15:30
 

Nominace pátek 16.6. AFK Podolí

13. 6. 2017

Pátek 16.6. MU AFK Podolí (hřiště Řeporyje)

Sraz 16:15 na místě

Nominováni: Tichota, Pisklov, Jedlička, Krejčí, Pomykáček, Boháč, Křiváček, Nejedlý, Ondrashek, Pašek, Přibyl, Ducháčková, Matějček, Kučera

 

Nominace Teplice Středa 6.6.

4. 6. 2017

Středa 6.6.2017 - Teplice

  • sraz 14:00 na Motorletu
  • nominace: Hotovec, Reťáci, Čipera, Popovič, Ducháčková, Dascal, Zaripov, Malý, Tichota, Matějček, Nykl, Jedlička, Ondraschek, Kos
  • Případně bude ještě upraveno v pondělí po tréninku.
 

Nominace turnaj Sedlčany 3.6.

1. 6. 2017

Sobota 3.6.2017 

  • sraz 8:45 TJ Tatran Sedlčany
  • nominace: Hotovec, Kos, Reťáci, Čipera, Ducháčková, Dascal, Zaripov, Malý, Pisklov, Matějček, Tichota
  •  
 

Nominace MU Admira 4.6.

1. 6. 2017

Neděle 4.6.2017 - Admira

  • sraz 9:00 Admira (ZŠ Hovorčovická)
  • nominace: Hotovec, Reťáci, Čipera, Popovič, Ducháčková, Dascal, Zaripov, Malý, Tymr, Tichota, Jedlička, Matějček, Nykl, Boháč, Ondraschek
 

MU Karlova Vary 28.5.2017

24. 5. 2017

Neděle 28.5.2017 - Karlovy Vary

  • sraz 9:00 Slivenec (ul. U Sportoviště)
  • nominace: Hotovec, Kos, Reťáci, Čipera, Popovič, Ducháčková, Dascal, Zaripov, Malý, Tymr, Tichota, Pisklov, Matějček, Nykl, Pomykáček
 

Nominace Vyšehrad 28.4.

26. 4. 2017

Pátek 28.4.2017 - Vyšehrad

  • sraz 16:00 Slivenec (ul. U Sportoviště)
  • nominace: Hotovec, Kos, Reťáci, Čipera, Ducháčková, Zaripov, Kleibel, Ondrashek, Malý, Tymr, Jedlička, Matějček, Boháč, Kučera
 

Nominace Litvínov Neděle 23.4.

20. 4. 2017

  • sraz 7:30 Motorlet (odjezd)
  • nominace: Domíno, Kos, Reťáci, Čipera, Popovič, Ducháčková, Zaripov, Kleibel, Ondrashek, Malý, Tymr, Jedlička, Matějček, Boháč
 

Nominace Sokolov pátek 14.4.

10. 4. 2017

Pátek 14.4.2017 - Sokolov

  • sraz 9:00 Slivenec (ul. U Sportoviště)
  • nominace: Hotovec, Kos, Reťáci, Čipera, Popovič, Ducháčková, Dascal, Zaripov, Kleibel, Ondrashek, Malý, Tymr, Jedlička
 

Nominace Varnsdorf Sobota 8.4.

5. 4. 2017

 

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14

následující »