Jdi na obsah Jdi na menu
 

Nominace

Příspěvky

Nominace PU Stodůlky čtvtek 5.6.

2. 6. 2014

Nominace PU ve čtvrtek 5.6. Sraz 16:45 na našem tréninkovém hřišti Heyrovského.

Nominováni: Všichni, kteří jedou na turnaj do Rakouska

 

Nominace MU Dukla středa 4.6.

2. 6. 2014

Nominace MU ve středu 4.6. Sraz na UMT Klausova 16:45 na místě.

Nominováni: Saša, Adam, Dan, Hoty, Honza, Mirek, Klára, Nikita, Thomas, Dominik, Nicola, Lukáš Z., Kája, Cyril

 

Nominace MU ČAFC 1.6.

29. 5. 2014

Nominace MU v neděli 1.6. Sraz 14:45 na místě (K Vodě 2, U Hamerského rybníku)

Nominováni: Saša, Adam, Dan, Hoty, Honza, Mirek, Alex, Klára, Nikita, Thomas, Dominik, Adrian, Nicola, Cyril

 

Nominace MU Bráník sobota 24.5.

23. 5. 2014

Nominace MU v sobotu 24.5. Sraz 9:45 UMT Klausova

Nominováni: Čípa, Saša, Adam, Dan, Hoty, Honza, Mirek, Alex, Kája, Klára, Adrian, Nicola

Nominace Řeporyje neděle 25.5.: Sraz 8:30 v Řeporyjích

Nominováni: Nikita, Ilya, Tomáš

 

Nominace MU Řeporyje 18.5.

16. 5. 2014

Sraz 8:30 v Řeporyjích

Ilja, Tomáš Hovorka

 

Nominace MU 18.5. Slávie (změna)

16. 5. 2014

Nominace MU v neděli 18.5. Sraz 9:30 v tréninkovém areálu Slávie (u atletického stadionu, pozemkářů  - jako vloni)

Nominováni: Čípa, Saša, Adam, Dan, Hoty, Nikita, Domíno, Honza, Mirek, Alex, Kája, Ondra, Cyril, Lukáš K.

 

Nominace MU Řeporyje Neděle 11.5.

10. 5. 2014

Nominace zápas za Řeporyje v neděli. Sraz 14:30 na hřišti v Ruzyni (Ztracená ulice).

Nominováni: Tomáš, Ilya, Kája, Nikita

 

Nominace turnaj Rakousko 6.-8.6.

7. 5. 2014

Jen připomínám, že na tento turnaj jsou nominováni všichni hráči.

 

Nominace turnaj Hradec Králové 21.-22.6.

7. 5. 2014

Turnaj v neděli 22.6. (odjezd 21.6. + ubytování).

Nominováno 16 hráčů: Čípa, Saša, Klára, Adam, Dan, Hoty, Nikita, Domíno, Honza, Thomas, Mirek, Alex, Kája, Lukáš Z., Lukáš K., Kryštof (pokud budou nějaké nemoci, bude seznam doplněn)

Rodiče, kteří by chtěli jet s námi, ať se obrátí na paní Hotovcovou, případně Krejčovou

 

Nominace turnaje čtvrtek 8.5.

5. 5. 2014

Turnaj Řepy: sraz 7:45 na hřišti v Řepích.

Nominováni: Saša, Adam, Cyril, Lukáš Z., Míra, Alex, Adrian, Kája

Turnaj Motorlet: sraz 13:00 na Motorletu:

Nominováni: Thomas, Dan, Kryštof, Čípa, Tomáš, Lukáš K., Honza, Hoty, Ilya, Nikita, Nicola, Filip, Domíno, Ondra

 

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14

následující »