Jdi na obsah Jdi na menu
 

Nominace

Příspěvky

Velká Chuchle

26. 9. 2014

Sraz 26.9. 16:45 na hřišti Chuchle - Ilja, Círa, Lukáš Z., Tomáš Hovorka, David, Ondra, Kuba

 

Nominace Velka Chuchle

18. 9. 2014

Sobota 20.9. 10:15 sraz na hristi Lipence,

Nominace: Ilja, David, Tomas Hovorka

 

MU Tempo - Nominace

17. 9. 2014

MU v  sobotu dne 20.9. , sraz 9:45 na místě

Ve Lhotce 1045/3
Praha 4 - Lhotka

Nominace:

Hoty, Čípa, Alex, Dan, Adam, Thomas, Míra, Sasa, Kája, Filip, Nikita, Honza, Klárka, Cíca, Lukáš K., Adrian

http://cafcpraha.wz.cz/hriste/hriste_all.htm

 

MU Meteor VIII - nominace

10. 9. 2014

Sraz v sobotu 13.9., 11:15 na hřišti Klausova

Nominace:

Hoty, Domíno, Čípa, Alex, Dan, Adam, Ondra, Thomas, Míra, Sasa, Kája, Filip, Nikita, Honza, Klárka, Cíca

(jac)

 

Nominace SK Velka Chuchle

5. 9. 2014

Sobota 20.9. 10:15 sraz na hristi Lipence,

Nominace: Ilja, David, Tomas Hovorka

 

MU Slavie Praha, přeloženo

2. 9. 2014

Termín Mistrovského utkání na Slavii Praha je přeložen na pátek 5.9. od 17:00 hod.

Sraz na místě (Vladivostocká, v Edenu přímo u atletického stadionu za bazénem) v 16:15

Nominace byla sdělena po středečním tréninku dne 3.9., věřte klukům !!!

Hoty, Domíno, Čípa, Alex, Dan, Adam, Ondra, Tadeáš, Thomas, Luky Krejčí, Sasa, Kája, Filip, Nikita, Honza

(jac)

 

Turnaj SC Xaverov

27. 8. 2014

Sobota 30.8. sraz 8:30 na místě,

Adresa : Sportovní centrum Horní Počernice, Praha 9, Božanovská 2098

Nominace :

Hoty, Domino, Saša, Adam, Dan, Klarka, Cipmunk, Honza, Thomas, Alex, Kaja 

 

 

Nominace turnaj Řeporyje v sobotu 23.8.

20. 8. 2014

Nominace turnaj v sobotu 23.8. Sraz na hřišti v Řeporyjích 8:20. Předpokládaný konec cca 12:45.

Nominováni všichni hráči

 

Nominace MU Viktoria Žižkov

12. 6. 2014

Nominace MU v pátek 13.6., sraz v 16:15 hřiště Vítkov, ul. Pražačka, Praha 3

Čípa, Saša, Klára, Adam, Hoty, Nikita, Domíno, Honza, Thomas, Mirek, Kája, Lukáš Z., Lukáš K., Ondra

 

Nominace turnaj Dukla 18.6. Změna

10. 6. 2014

Nominace turnaj ve středu 18.6. Sraz na Dukle (Na Julisce 28) 9:45. Předpokládaný konec cca 15:30

Nominováni: Saša, Adam, Dan, Hoty, Honza, Kája, Nikita, Thomas, Dominik, Čípa

 

 

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14

následující »