Jdi na obsah Jdi na menu
 

Nominace

Příspěvky

Nominace neděle 22.3. !!!

18. 3. 2015

V neděli PU Střešovice, sraz 9:45 na místě (Cukrovarnická ul.)

Nominováni všichni hráči týmu

 

Nominace víkend 7.-8.3.

4. 3. 2015

Turnaj v sobotu dne 7.3., sraz 8:00, Kosmonosy (Hradišťská ul. - venkovní turnaj na přírodní trávě)

Nominace:  Thomas, Klára, Hoty, Dan, Čípa, Saša, Alex, Honza

Trenér: Ducháček

_____________________________________________________

Turnaj v sobotu dne 7.3., sraz 8:15, Radotín (hala)

Nominace:  Tadeáš, Nikita, Adrian, Artur, Kuba, Kája, Ondra, Filip, David

Trenér: Kubert

_____________________________________________________

Turnaj v neděli dne 8.3., sraz 14:00, Zbuzany (hala-UMT)/startovné 150 Kč na hráče

Nominace:  Dan, Nikita, Filip Ret, Ret Tom, Hoty, Sasa, Thomas, Honza, Fíla

Trenér: Čipera

 

Nominace víkend 28.2.-1.3.

26. 2. 2015

Zimní liga v sobotu dne 28.2., sraz 10:30, UMT Klausova

Nominace:  Thomas, Klára, Domíno, Ret Tomáš a Filip, Dan, Honza, Cyril, Mirek

Trenér: Ducháček

********************************************************************************************

Turnaj v neděli dne 1.3., sraz 8:00 ve Zbuzanech.

Nominace: Nikita, Filip, Tadeáš, Adam, Kuba K., Saša, Alex, Adrian, Hoty

Trenér: Kubert

 

Nominace víkend 21.2.-22.2.

18. 2. 2015

Zimní liga v sobotu dne 21.2., sraz 9:00, UMT Klausova

Nominace:  Hoty, Čípa, Mirek, Nikita, Saša, Thomas, Filip, Domíno (do hry)

Trenér: Čipera

********************************************************************************************

Turnaj v neděli dne 22.2., sraz 8:00 ve Zbuzanech

Nominace:

Tým 1: Honza, Nikita, Mirek, Filip, Tadeáš, Adam, Dan, Kuba K.

Tým 2: Saša, Thomas, Klára, Domíno, Ret Tomáš a Filip, Čípa, Alex

Trenér: Ducháček

 

Nominace Víkend 14.-15.2.

10. 2. 2015

Zimní liga v sobotu dne 14.2., sraz 10:15, UMT Klausova

Nominace:  Domíno, Čípa, Saša, Thomas, Adam, Dan, Ret Filip, Ret Tomáš, Klára

Trenér: Ducháček

********************************************************************************************

Turnaj v neděli dne 15.2., sraz 8:15 na Zličíně, (startovné cca 150Kč na hráče)

Nominace: Hoty, Alex, Kája, Honza, Nikita, Lukáš K, Mirek, Filip, Tadeáš

Trenér: Kubert

 

Nominace víkend 7.-8.2.

4. 2. 2015

Turnaj v sobotu dne 7.2., sraz 10:45 na Barrandově hala X3M (startovné 150Kč na hráče) Lze zaparkovat na parkovišti u BILLY – ulice Borského (nafukovací hala, Lohniského ulice)

Nominace: Adrian, Arturt, Ilja, Filip, Lukáš Z, Tomáš H, Ondra, David, Tadeáš

Trenér: tbd

****************************************************************************************

Turnaj v sobotu dne 7.2., sraz v 8:30 v Radotíně

Nominace:  Hoty, Adam, Kuba, Kája, Honza, Nikita, Lukáš K, Cíca, Klárka

Trenér: Kubert

********************************************************************************************

Turnaj v neděli dne 8.2., sraz v 14:30 na Zličíně, (startovné 150Kč na hráče)

Nominace: Domíno, Čípa, Sasa, Thomas, Alex, Dan, Míra, Ret Filip, Ret Tomáš

Trenér: Čipera

 

Nominace Víkend 31.1. - 1.2.

29. 1. 2015

Zimní liga v sobotu dne 31.1., sraz 09:00, Klausova

Nominace:  Hoty, Klárka, Dan, Nikita, Sasa, Kája, Kuba, Artur, Čípa

Trenér: Čipera

_______________________________________________________________

Turnaj v neděli dne 1.2., 14:00 sraz  ve Zbuzanech, startovné  na turnaj je 1800,- za tym, bude se vybirat 150,- za hráče

Nominace: Domíno, Thomas, Sasa, Lukas Z., Lukas K., Tadeáš,  Míra, Adrian, Nikita

Trenér: Kubert

 

 

Nominace PU Radotín 24.1.

22. 1. 2015

Sraz 24.1. v 10:15 UMT Klausova.

Nominace: Hoty, Klára, Míra, Kája, Nikita, Filip, Kuba, Artur, Cyril, Lukáš Z., Tomáš H.

 

 

Nominace Zbuzany 25.1.

22. 1. 2015

Sraz ve 25.1. 14:00 ve hale Zbuzany, jedná se o povrch UMT

Nominace: Čípa, Thomas, Saša, Alex, Adam, Dan, Domíno, Tadeáš, Honza K.

http://nasturnaj.cz/25-01-2015-odpoledne-zbuzany/

 

Nominace víkend 17.1.-18.1.

14. 1. 2015

turnaj v sobotu dne 17.1., sraz ve 14:00 Stochov ( U Stadionu 531, Stochov)

Nominace:  Čípa, Saša, Tadeáš, Klára, Dan, Thomas, Domíno, Honza K.

turnaj v sobotu dne 17.1., sraz v 8:30 v Radotíně

Nominace: Adam, Hoty, Lukáš K., Alex, Lukáš Z., Cyril, Kája, Kuba

PU Střešovice v neděli dne 18.1., sraz v 8:30 na UMT Klausova

Nominace:  Čípa, Saša, Klára, Dan, Thomas, Domíno, Honza K., Adam, Alex, Míra

 

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14

následující »